Stážista v oddělení strategických projektů, vhodné pro studenty VŠ

Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Požadujeme

  • Dokončené středoškolské vzdělání a minimálně zahájené vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního nebo matematického směru.
  • Znalost MS Office.
  • Aktivní znalost AJ.
  • Samostatnost, schopnost týmové spolupráce.
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost.
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Profesionální vystupování.

Náplň práce

  • Samostatná i týmová práce v rámci agendy odboru strategických řízení (příprava a vyhodnocení strategií společnosti, realizace rozvojových projektů, spolupráce s ostatními útvary společnosti, zpracování analytických podkladů, zajištění komunikace s akcionářskými ministerstvy).
  • Plnění ad-hoc úkolů představenstva.
  • Další úkoly v rámci činnosti odboru strategických řízení.

Nabízíme

  • Jedinečnou možnost poznat z blízka fungování EGAP, jediné instituce svého druhu v ČR.
  • Možnost naučit se zajímavé věci z oblasti exportního pojišťování.
  • Různorodou práci s velkou mírou samostatnosti.
  • Práci v mladém kolektivu přímo v centru Prahy.
  • Dohodu o pracovní činnosti s odpovídajícím finančním ohodnocením.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost osobního rozvoje.
  • Výhledově další benefity.

Inzerát k nahlédnutí na www.jobs.cz.

Odpovědi na inzerát a životopisy zasílejte do 8. 9. 2017.

Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Halušková,
email: hr@egap.cz