Referent inspekce a správy obchodu

Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického právního směru.
  • Aktivní znalost angličtiny nebo ruštiny (nebo jiného světového jazyka).
  • Schopnosti komunikační a organizační, analytický, tvůrčí přístup k řešení obchodních případů, samostatnost v jednání i schopnost pracovat v týmu.
  • Spolehlivost a časová flexibilita.
  • Znalost práce s počítačem (MS Windows, MS Office).
  • Požadovaná praxe ve finančních institucích nejméně 1 rok.
  • Předchozí praxe v oboru projektového nebo exportního financování výhodou.

Náplň práce

  • Zjišťování informací a podkladů pro zpracování obchodních případů.
  • Projednávání obchodních případů s klienty, vč. zajišťování nabídky pojištění.
  • Dokumentace obchodních případů, vyhotovení příkazu k fakturaci pojistného, sledování průběhu čerpání a splácení pojištěného úvěru.
  • Práce s interním informačním systémem.

Nabízíme

  • Práci v dynamickém kolektivu v instituci v centru Prahy, odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na penzijní/životní pojištění, jazykové vzdělávání, závodní stravování, 1 týden dovolené navíc, indispoziční volno, příspěvek na MHD.

Inzerát k nahlédnutí na www.jobs.cz.

Odpovědi na inzerát a životopisy zasílejte do 19. 10. 2017.

Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Halušková,
email: hr@egap.cz