Referent v oddělení Risk managementu/ flexibilní pracovní doba / vhodné pro studenty VŠ

Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Požadujeme

  • Studenta vysoké školy ekonomického směru
  • Znalost struktury účetních výkazů a základy finanční analýzy
  • Aktivní znalost MS Office
  • Znalost AJ, další jazyky vítány
  • Zodpovědný přístup se smyslem pro detail
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Ochotu učit se novým věcem

Náplň práce

  • Administrativní podpora týmu Risk managementu
  • Zpracování vstupních dat pro stanovení ratingu pro společnosti z různých zemí
  • Participace na vyhodnocení bonity společnosti

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost osobního rozvoje, vzdělávání a profesního růstu
  • Jedinečnou možnost poznat fungování EGAP, jediné instituce svého druhu v ČR
  • Možnost naučit se zajímavé věci z oblasti exportního pojišťování
  • Práci v profesionálním kolektivu přímo v centru Prahy
  • Dohodu o pracovní činnosti s odpovídajícím finančním ohodnocením
  • Výhledově další benefity

Inzerát k nahlédnutí na www.jobs.cz.

Odpovědi na inzerát a životopisy zasílejte do 19. 10. 2017.

Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Halušková,
email: hr@egap.cz