Prezentace vystoupení představitelů EGAP

Vybrané prezentace představitelů Exportní a garanční pojišťovací společnosti, a. s. z akcí, na kterých vystupovali, naleznete zde.

9. Říjen 2019

EGAP a podpora exportu do Běloruska

Místopředseda představenstva Marek Dlouhý představil podporu exportu do Běloruska prostřednictvím pojištění EGAP na akci „Business Day Běloruska“, která se uskutečnila během Mezinárodního strojírenského veletrhu 2019 v Brně.
9. Říjen 2019

EGAP a podpora exportu na Ukrajinu

Místopředseda představenstva Marek Dlouhý představil podporu exportu na Ukrajinu prostřednictvím pojištění EGAP na akci „Business Day Ukrajiny“, která se uskutečnila během Mezinárodního strojírenského veletrhu 2019 v Brně.
8. Říjen 2019

EGAP a podpora exportu do Ruska

Předseda představenstva EGAP Jan Procházka vystoupil na akci „Business Day Ruské Federace“ v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu 2019 v Brně, kde představil činnost EGAP a jeho podporu exportu do Ruska.
22. Květen 2019

Podpora exportu Egypt a Maroko

Předseda představenstva Jan Procházka vystoupil na semináři konaném pod záštitou MZV na téma podpora exportu do Egypta a Maroka.
24. Duben 2019

Podpora exportu do Indonésie a Thajska

Předseda představenstva Jan Procházka vystoupil na semináři konaném pod záštitou MZV na téma podpora exportu do Indonésie a Thajska.