Prezentace vystoupení představitelů EGAP

Vybrané prezentace představitelů Exportní a garanční pojišťovací společnosti, a. s. z akcí, na kterých vystupovali, naleznete zde.

3. Říjen 2018

EGAP a podpora exportu do Běloruska

Místopředseda představenstva Marek Dlouhý představil podporu exportu do Běloruska prostřednictvím pojištění EGAP na akci „Business Day Běloruska“, která se uskutečnila během Mezinárodního strojírenského veletrhu 2018 v Brně.
3. Říjen 2018

Exportní příležitosti v jihovýchodní Asii

Místopředseda představenstva Marek Dlouhý prezentoval činnost EGAP a jeho podporu exportu do zemí jihovýchodní Asie na akci „Exportní příležitosti v jihovýchodní Asii“, která se konala v Exportním domě během Mezinárodního strojírenského veletrhu 2018 v Brně.
2. Říjen 2018

EGAP a podpora exportu do Ruska

Předseda představenstva EGAP Jan Procházka vystoupil na akci „Business Day Ruské Federace“ v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu 2018 v Brně, kde představil činnost EGAP a jeho podporu exportu do Ruska.
2. Říjen 2018

Česko - slovenský obchod do třetích zemí

Předseda představenstva EGAP Jan Procházka vystoupil v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu 2018 v Brně na akci „Made in Czechoslovakia,“ kde prezentoval na téma vzájemné spolupráce se slovenskou Eximbankou a společnou podporu exportu do třetích zemí.
2. Říjen 2018

Příležitosti v rozvojových zemích subsaharské Afriky

Místopředseda představenstva Marek Dlouhý prezentoval činnost EGAP a jeho podporu exportu do zemí subsaharské Afriky na akci „Příležitosti pro české firmy v rozvojových zemích subsaharské Afriky“, která se konala v Exportním domě během Mezinárodního strojírenského veletrhu 2018 v Brně.
2. Říjen 2018

Tradiční české značky dobývají svět

Předseda představenstva EGAP Jan Procházka vystoupil v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu 2018 v Brně na akci „Tradiční české značky dobývají svět,“ kde představil činnost EGAP a jeho podporu historicky úspěšných českých firem.
14. Červen 2018

Export na Blízký východ: Příležitosti vs rizika

Náměstek generálního ředitele pro řízení rizik Martin Růžička představil na setkání exportérů v rámci soutěže Exportní cena DHL UNICREDIT aktivity EGAP v oblasti Blízkého Východu.
26. Duben 2018

Exportní fórum Asociace Exportérů

Generální ředitel EGAP Jan Procházka představil zástupcům exportérů a bank výsledky obchodní a vymáhací činnosti pojišťovny za rok 2017.